Сб. Кві 4th, 2020

«Я нічого доброго не чекав, але я все одно розчарований»: Комаровський чекає відставки президента

У той час, коли тисячі людей ставлять схвальні лайки під відео з танцюючим Зеленським, є ті, які беруть на себе роль суддів і критикують. Так, важко реально відноситися одночасно як до улюбленого артиста, близького друга і до людини, яка посіла високу посаду в країні. Однак, доктор Комаровський взяв на себе таку місію.

Євген Комаровський під час виборів підтримував Володимира Зеленського і дуже хотів, щоб той став президентом. Він згадує, що отримував безліч листів від українців, які перебувають за кордоном, які тішили себе надією повернутися на батьківщину. Однак, зараз таких листів немає, як і такого бажання у емігрантів. Комаровський заявив, що результати роботи глави держави викликають у нього “величезний смуток”. І що на його місці він би подав у відставку. Його дратує бажання Зеленського подобатися всім.

Серед претензій до президента доктор назвав цілеспрямоване загострення мовного питання, переписування історії і відсутність реакції Зеленського на приниження з боку проплачених активістів. Він дуже розчарований роботою Зеленського.

Джерело Репліюа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector