Сб. Кві 4th, 2020

Відео. Андрій Богдан зазнав невдачі в суді проти “ЦВК” і “БПП”: деталі гучної справи

1 min read

Днями суд скасував задоволення позову екс-глави Офісу президента Андрія Богдана проти ЦВК і партії “Блок Петра Порошенко”.

Задоволення позову Андрія Богдана проти ЦВК і “Блоку Петра Порошенко” скасували. Відповідну постанову затвердили судді шостого апеляційного суду. Тим самим вони скасували рішення суду першої інстанції.

Варто нагадати, що раніше Богдан звинувачував ЦВК у відмові відновити його в списках партії БПП в 2016 році. Київський окружний адмінсуд визнав бездіяльність ЦВК в цьому питанні протиправним. При цьому представники ЦВК і партії “БПП” підкреслили, що, навіть перемігши в суді першої інстанції, Богдан фактично нічого не отримав. Адже склад ради вже змінився і він має іншу політичну посаду.

Адвокат партії “Блок Петра Порошенко” Борис Сікліцький зазначив, що, в цей раз, рішення суду їх повністю задовольняє.

“Рішенням (суду – ред.) Задоволені, оскільки наша апеляційна скарга і апеляційна скарга ЦВК були задоволені рішенням суду першої інстанції, а окружного адміністративного суду було скасовано. І всі, скажімо так, позовні вимоги, які пан Богдан заявляв до ЦВК і до партії , було відмовлено “, – заявив Сікліцький.

Джерело Діалог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector