Сб. Тра 30th, 2020

В якості підозрюваної Лукаш терміново викликали на допит в ГПУ

1 min read

Слідчі Генеральної прокуратури України викликали до себе в якості підозрюваної на допит колишнього главу Міністерства юстиції Української держави Олену Лукаш, яка була чиновником часів втікача горе-президента Віктора Януковича. Раніше екс-главу Мін’юсту підозрювали в великих розкраданнях державних коштів, а також службовій підробці.

На своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Олена Лукаш процитувала повідомлення, яким її викликали на допит в ГПУ: «Викликається … для проведення слідчих і процесуальних дій. Якщо точніше, для повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри і допиту в якості підозрюваної ».

При цьому колишня глава Міністерства юстиції України Олена Лукаш відповіла на таке повідомлення наступним чином: «Якщо чесно, зараз я відчуваю непереборне бажання допомогти Генеральній прокуратурі і її новому керівництву. Відповідно, я повідомляю, що бути і говорити буду навіть частіше ніж вам би хотілося. На слідчі дії можна викликати по будь-яких контактах. Навіть тут в коментарях “. Також вона додала, що допит був призначений на сімнадцяте жовтня на чотирнадцять годин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector