Сб. Тра 30th, 2020

Країна в стилі «95-кварталу»: Тимошенко жорстко пройшлася по діям команди Зеленського

1 min read

Джерело Репліюа

«Очень жаль, что страну заставляют жить в стиле «95-квартала», переводя все в стеб и шутки»: Тимошенко жестко прошлась по действиям команды Зеленского

Юлія Тимошенко, виступаючи в ефірі телеканалу «112 Україна», висловила жаль у зв’язку з тим, що Україну сьогодні змушують жити в стилі «95-го кварталу». На думку лідера партії «Батьківщина», нинішня влада переводить все в жарти і в стьоб, створюючи таким чином фасад, за яким приховують свої реальні дії. Тимошенко зазначила, що це повною мірою стосується і її недавнього конфлікту з президентом. За словами політика, особисто їй дуже шкода, що глава держави опускається до подібних жартів.

Тимошенко підкреслила, що вважає таку ситуацію просто неприпустимою. Вона також додала, що багато українців досі бачать у Володимирі Зеленському «президента Голобородько» – тобто, людина, роль якої нинішній глава держави зіграв в телесеріалі. При цьому люди не бачать того, що насправді зараз робить шостий президент.

Окремо Тимошенко зазначила і розклад сил в парламенті 9-го скликання. Політик нагадала, що у Зеленського в Раді більшість, і фракція «Слуги народу» голосує так, як їм скаже президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector