Ср. Сер 12th, 2020

РФ заплатить українським фірмам за вкрадене майно в Криму

Джерело Спротив

Швейцарський федеральний суд зобов’язав Росію виплатити близько 80 мільйонів швейцарських франків ($ 82,1 мільйона) в якості компенсації за збиток 12 українським фірмам, майно яких було конфісковано після анексії Криму в 2014 році.

У двох рішеннях, опублікованих в четвер, суд відхилив апеляції російської держави на рішення, винесені в женевському суді в квітні минулого року.

Росія стверджувала, що женевський орган не підходить для винесення рішення по цій справі, оскільки це робило фактичне визначення статусу Криму.

 Також стверджувалося, що аргумент, висунутий українськими фірмами, які заявили, що вони повинні були бути захищені угодою про захист інвестицій між Росією і Україною 1998 року, непридатний.

Однак, на думку Федерального суду, компетенція женевських суддів не ставиться під сумнів. Це вже було підтверджено на попередньому слуханні в жовтні 2018 року, яке також відхилило аргумент Росії про угоду 1998 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .