Ср. Сер 12th, 2020

Ловлять на вулицях: у ‘ДНР’ влаштували нові облави на українців

1 min read

Джерело Вої

Бойовики ДНР на Донбасі влаштували справжню облаву на власників українських паспортів і автомобільних номерів.

Людей без документа самопроголошеної республіки патрулі буквально виловлюють на вулицях. Про чергові такі дії терористів повідомив український журналіст Денис Казанський.

Не дивлячись на заяви різних політиків, які обіцяють мир, вибори в ОРДЛО і початок процесу реінтеграції непідконтрольної території в Україну, початок нового року показав, що там йде зворотний процес, – написав він.

За його словами, бойовики не тільки не готуються до зближення з Україною, а й діють рівно навпаки – старанно викорінюють будь-яку українську присутність в ОРДЛО.

Зокрема, з перших днів січня бойовики знову відзначилися облавами на громадян, які мають український паспорт або автомобіль із українськими номерами.

Людей без паспортів ДНР (а таких в ОРДЛО більшість) ловлять на вулицях патрулі й відвозять до РВВС. Там перевіряють телефон, беруть відбитки пальців. Українські паспорти більше не визнаються посвідченням особи. Авто без номерів ДНР заарештовують і відвозять на штрафмайданчик, – пише журналіст.

Він підкреслив, що всі ці заходи, спрямовані на повне витіснення українських документів із ОРДЛО, зовсім не відповідають заявам про майбутню реінтеграцію Донецька і Луганська в правове поле нашої країни й прихильність Мінським домовленостям.

Якби Л/ДНР дійсно збиралися повертатися під контроль України, ніякого сенсу в такому терорі звичайних людей не було б, – підсумував Казанський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .