Сб. Тра 30th, 2020

«Українські шпигуни і диверсанти в складі« МГБ ЛНР »: Терористи затримали сотні шпигунів

Відомий військовий експерт, координатор групи «Інформаційне опір» Костянтин Машовець на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» прокоментував заяву терористів «Луганської народної республіки» про те, що нібито «Міністерство державної безпеки« ЛНР »похвалилося своєю нереальною працездатністю, заявивши про затримання майже п’ятисот шпигунів ».

Зокрема, як вдалося з’ясувати, він написав: «МГБ» терористичної «ЛНР» похвалилося, що за час своєї діяльності вони нібито схопили цілих 470 «іноземних шпигунів». Але і це ще не все. За їхніми словами, їм вдалося викрити понад десяток великих ДРГ ».

Експерт «ІС» Машовець був буквально в шоці від такого роду продуктивності. Особливо його вразили слова бойовиків щодо того, що ці уявні шпигуни нібито намагалися проникнути в «держоргани» цієї недореспублікі, а також її «стратегічні об’єкти промисловості». Він наостанок написав: «Ось ви тільки вдумайтеся … Бандерівські шпигуни і диверсанти, а також агенти американської ЦРУ, виявляється, пронизали весь« державний »та силовий апарати« молодої республіки »… Що ви курите? (…) Кому ви потрібні зі своєю офігенно стратегічною промисловістю? ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector