Ср. Сер 12th, 2020

Авіація ЗСУ наздогнала корабель ФСБ Росії біля узбережжя України: деталі події

1 min read

Джерело Діалог

украина, фсб, оос, корабль, вертолет, агрессия, россия

Корабель ФСБ Росії наблизився до берега України в Азовському морі на 10 морських миль. Для перехоплення спецслужб агресора негайно відправили авіацію Операції Об’єднаних сил. Судну РФ довелося терміново плисти назад.

Бійці ООС припинили розвідувальну діяльність спецслужб Росії в Приазов’ї.

У середу, 8 січня, корабель берегової охорони Росії на 10 морських миль наблизився до українського узбережжя на Приазовському напрямку. Це помітив екіпаж гелікоптера Морської авіаційної бригади під час планового патрулювання. Очевидно, що росіяни збирали розвідувальні дані про ЗСУ.

Військові на гелікоптері здійснили кілька обльотів навколо корабля ФСБ, після чого його екіпаж екстрено знявся з якоря і відійшов на безпечну відстань.

У штабі ООС відзначили, що авіація виконувала завдання під прикриттям артилерійських і піхотних підрозділів ЗСУ, які утримують оборону на узбережжі. У гірничо-штурмової бригади ЗСУ “Едельвейс” запевнили, що виконуються всі необхідні заходи для запобігання вторгнення агресора з моря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .