Сб. Кві 4th, 2020

Відео. У новорічному зверненні Пушиліна помітили дивні речі, зникла символіка “ДНР” і багато іншого: деталі

Джерело Діалог

Захарченко, Пушилин, ДНР, Новый 2020 год, Поздравление, Риторика, Символика, Война, Мир

У новорічних зверненнях голови так званої “ДНР” стало менше символіки “республіки” і військової риторики.

Новорічні звернення в невизнаних республіках стали містити менше своєї символіки і військової риторики. Таку тенденцію відзначили користувачі соціальних мереж.

Ще двома роками раніше, коли так звану “ДНР” очолював Олександр Захарченко, новорічне звернення починалося з демонстрації прапора “республіки”, і все було наскрізь просякнуте переможною риторикою.

Однак, як зауважують користувачі, тенденція зменшення військової риторики почалася ще з кінця 2017 року. Тоді Захарченко сказав прямо, що “потрібно більше говорити про мир”.

Після загибелі Захарченко “республіку” очолив Денис Пушилін. Він кардинально змінив весь стиль новорічного привітання.

Символіка “ДНР” практично зникла, і почала з’являтися тільки в самому кінці ролика. Тепер політичну символіку замінює фон з ялинками та новорічними прикрасами.

Наприклад, в своєму зверненні в 2018 році Пушилін згадав про війну лише один раз, коли розповідав про загибель Захарченко “від рук українських диверсантів”. При цьому Пушилін наголошував, що основним курсом “ДНР” є рух до Росії. Про Україну, за винятком теми “диверсантів”, нічого не говорилося.

Цього року Пушилін виступив з тіюї ж риторикою і в тому ж стилі. До кінця промови він наголосив на необхідності прагнень до “довгожданого миру”, чого і побажав жителям “республіки”. Примітно, що майже такою ж реплікою закінчив свій виступ і президент України Володимир Зеленський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector