Сб. Вер 26th, 2020

Путін і Ердоган запустили газопровід в обхід України

1 min read

Джерело Інфорезіст

Сьогодні, 8 січня, Москва і Анкара запускають новий газопровід “Турецький потік”, прокладений по дну Чорного моря. Одна з труб призначена для самої Туреччини, а решта палива відправиться в країни Південної і Південно-Східної Європи.

За словами президента Росії Володимира Путіна, новий газопровід є “унікальною, безпрецедентною за своїми параметрами глибоководною газотранспортною системою”.

«Поставки російського газу «Турецьким потоком» будуть сприяти підвищенню енергетичної безпеки Європи в цілому», — сказав Путін.

У свою чергу президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган назвав Путіна своїм “другом”, додавши, що мільйони людей будуть задовольняти свої потреби за рахунок газу, поставленого в Туреччину безпосередньо, без будь-чийого посередництва, і нагадав про співпрацю з Росією і в інших областях.

Слід зазначити, що протяжність газопроводу “Турецький потік” становить 930 кілометрів, а його загальна потужність складе 31,5 млрд кубометрів газу в рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector