Сб. Кві 4th, 2020

Кошкіна звернулася до Зеленського: “Всі обіцянки – фейк”

1 min read

Джерело Діалог

Dr.Alban, киев, концерт, зеленский, украина, скандал, сбу, кошкина

Журналістка Соня Кошкіна жорстко розкритикувала президента України Володимира Зеленського через скандал з візитом до Києва музиканта Dr. Alban. Вона вважає неприпустимим таке використання українським лідером свого становища.

Відома журналістка, шеф-редактор LB.ua Соня Кошкіна була обурена історією з візитом до Києва шведського музиканта Dr. Alban (Доктор Албан). У Telegram вона сильно розкритикувала президента України.

Варто відзначити, що Dr. Alban приїхав до Києва ще кілька тижнів тому, щоб виступити на новорічному концерті “Вечірнього кварталу”. Скандал спалахнув, коли було виявлено повідомлення музиканта в Instagram. Він визнав, що йому був заборонений в’їзд в Україну через незаконний концерт в Криму і тільки завдяки допомозі Володимира Зеленського він зміг виступити в Києві.

Посилив скандал той факт, що “Вечірній квартал” – це проект Зеленського. І нещодавно президент отримав вражаюче роялті за свій “Квартал 95”, тобто можна сказати, що він використовував службове становище для особистої фінансової вигоди.

“Президент у нас сам вирішує, хто закон порушував, хто – ні. Кому в’їжджати в країну не можна, а кому – велкам. Не СБУ, не Держприкордонслужба, але глава держави. Особисто. Мабуть, немає турбот важливіш”, – зазначила Кошкіна. Вона уточнила, що, цілком ймовірно, Зеленський міг порушити своїм вчинком закони України.

“Чим він відрізняється – таким своєю поведінкою – від Порошенка, який в свій час нагинав податкову, щоб та ганяла неугодного гаранту Савіка Шустера? (…) Та нічим не відрізняється, що там, що там – ручне управління незалежними органами, а значить всі передвиборні обіцянки – фейк “, – констатувала журналістка.

Вона шокована, що президент так “підставився” через виконавця, який особливо для концерту важливий і не був.

Звернула Кошкіна увагу ще на один важливий момент в гучній заяві Dr. Alban: захоплений Росією Крим він назвав “спірним”.

“Цим все сказано … Ну, я розумію, звичайно, що йому цей Крим до одного місця, як і кількість загиблих в результаті російської агресії”, – уточнила журналістка.

Вона запропонувала Зеленському пустити в Україну ще й російського актора Михайла Пореченкова, раз інших порушників українських законів почали “прощати”.

“Хороший же хлопець, так жваво Гоцмана в” Ліквідації “зіграв. Одеса-мама, всі справи. А то, що по наших позиціях стріляв в Донецькому аеропорту, так це ж він по приколу. Несерйозно. Далі автомат, ось і постріляв. І взагалі, він в касці “Преса” був, так що з нього нічого не візьмеш “, – написала Кошкіна. Вона попередила Зеленського, що така нібито безневинна “культурна дипломатія” дорого обійдеться Україні, так як “страшніше мінометів”.

У підсумку Кошкіна нагадала президенту знаменитий вислів Уїнстона Черчилля, який говорив, що “якщо країна, вибираючи між війною й ганьбою, вибирає ганьбу, вона отримує і війну, і ганьбу”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector