Сб. Вер 26th, 2020

Відео. Україна та Туреччина будують “зброю майбутнього”: з’явилися перші кадри 3,5-тонного дрона-винищувача

1 min read

Джерело Діалог

истребитель, беспилотник, украина, турция, самолет, Baykar

Україна та Туреччина працюють над створенням безпілотного ударного винищувача, здатного розвивати швидкість до 900 км / ч. У Мережі показали, як виглядатиме ця потужна зброя майбутнього.

Знімальній групі Defence Express показали ексклюзивні кадри з заводу Baykar, який в Туреччині є беззаперечним лідером зі створення військових безпілотників. Однією з найбільш перспективних розробок є спільний україно-турецький безпілотний винищувач.

Новий ударний дрон України і Туреччини поки не має назви. Однак розробники мають твердий намір реалізувати проект в самому найближчому майбутньому.

Вже відомі вражаючі характеристики безпілотника. Він буде важити приблизно 3,5 тонни, зможе літати на висоті більше 12 тисяч м, розвивати швидкість близько 900 км / г і перебувати в повітрі без підзарядки близько 5 годин. Управляти дроном будуть за допомогою супутникових систем. Він зможе знищувати цілі як на землі, так і в повітрі.

Примітно, що турбореактивні двигуни для нового ударного дрона Al-25LT розробляє підприємство із Запоріжжя “Івченко-Прогрес”.

Директор Baykar Халук Байрактар ​​запевнив, що новий дрон-винищувач буде мати “маневрені характеристики і звукову швидкість”. Він запевнив, що проект буде реалізований і зможе “істотно змінити правила гри на полі бою”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector