Сб. Кві 4th, 2020

«План Сивохо по деокупації Донбасу цього не передбачає»

Джерело Репліюа

«План Сивохо по деоккупации Донбасса этого не предусматривает»: Высоцкий заявил, что Украина должна позаботиться о защите от пророссийски настроенных граждан

Сергій Висоцький заявив, що Україні обов’язково слід створити ефективні механізми захисту від проросійськи налаштованих громадян. При цьому політолог підкреслив, що в так званому «плані Сивохо» по реінтеграції окупованої частини Донбасу подібний захист не передбачається.

Висоцький пояснив – особисто він завжди вважав, що потрібно позбавляти українського громадянства осіб, які свідомо вибрали колабораціонізм заради матеріальної вигоди або кар’єри. Він нагадав, що в державах Прибалтики є така категорія населення, як «негромадяни». Ці люди можуть користуватися всіма благами, які надає держава, працювати, але не мають права брати участь в політичному житті країни.

Якщо Україна дійсно збирається повертати окуповані території після того, як звідти підуть російські війська, то одного лише тільки «плану Сивохо», згідно з яким усіх потрібно просто «обійняти і простити», для реінтеграції буде недостатньо. Держава також має захистити себе від впливу в політичній сфері явно проросійськи налаштованих громадян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector