Сб. Кві 4th, 2020

До Нового року багато хто думав, що Зеленський дозріє і стане політиком, як свого часу Кучма

1 min read

Джерело Репліюа

До Нового года многие думали, что Зеленский созреет и станет политиком, как в свое время Кучма, но этого так и не произошло - Яворивский

Володимир Яворівський розкритикував новорічне привітання Володимира Зеленського. На думку письменника, це більше було схоже на звичайну вечірку, а не на звернення лідера нації, яка зараз воює за власну свободу і за територіальну цілісність держави.

За словами Яворівського, він так і не почув від Зеленського відповідних сигналів. Президент міркував про якісь речі, представив акторів студії «Квартал-95», яких і так всі прекрасно знають. Тим часом глава держави протягом 5-6 хвилин повинен був послати нації чіткі, що об’єднують, розумні і сильні меседжі. Однак нічого такого від президента ми так і не почули.

Яворівський додав, що після цього виступу він вже не знає, в якій країні живе. Адже в новорічному зверненні президента взагалі не було ніяких символів України. Це більше нагадувало виступ на якійсь вечірці. Політика так точно не робиться. До Нового року багато ще думали, що Зеленський все-таки дозріє і стане політиком, як свого часу Кучма, але цього так і не відбулося. Тому є серйозні сумніви щодо того, що в України сьогодні дійсно є президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector