Сб. Кві 4th, 2020

Борислав Береза: В Україні скоро з’явиться натовп інвесторів. Фірми з Угорщини, Чехії, Австрії, Кіпру

1 min read

Джерело Стартко

Борислав Береза розповів що чекає Україну найближчим часом:

“В Україні скоро з’явиться натовп інвесторів. Фірми з Угорщини, Чехії, Австрії, Кіпру і ще кількох країн будуть вкладати сотні мільйонів євро в економіку України. Правда реальні власники цих компаній і фондів будуть з … Росії. І влада вже створює для них всі умови. До речі, гроші в українську землю вкладатимуть ті ж самі власники, але вже через інші компанії. А ще їм допоможе закон про подвійне громадянство. Адже відповідно до цього Закону вони будуть для нашої влади українцями, а не угорцями, чехами чи сербами, чиї господарі живуть в Росії. А ще будуть вкладати через українські компанії. Манкурти, які за щедру винагороду готові допомагати Кремлю, вже вишикувалися в чергу. Загалом Кремль пішов іншим шляхом, через скупку активів. До речі, вже досить давно майже всі наші телеканали знову почали знімати серіали орієнтовані на РФ і фактично за російські гроші. Так, нічого особистого, це всього лише бізнес. Такий життєвий принцип близький багатьом, хто мислить орієнтуючись на прибуток і плюючи на майбутнє держави.

Російські гроші для економіки України будуть важливі. Але вони будуть торпедувати державні і національні інтереси. І це не тільки про реальні сектора економіки, а й про культуру. Про український театр, який став розвиватися за останні 4 роки, можна буде забути. Скоро почнуться гастролі мишебратьев. Українська книга програє величезним інвестиціям, які хлинуть в видавничий бізнес з РФ. Українське кіно помре так і не подорослішавши і не зміцнівши. Шанси, що з’являться нові Олі Полякови і Hardkiss будуть зведені до нуля, коли сюди хлинуть Кіркорови, Лепси і Бузови. А потім напружаться забудовники, енергетики і аграрії, коли почнеться фінансова інтервенція з боку РФ, якій ніхто протистояти не буде. Російські гроші це серйозна загроза. Величезні вливання будуть позитивними для економіки, але по факту руйнівниками для побудови молодої проєвропейської незалежної держави. І тоді про євроінтеграцію можна буде забути. Право на свободу та самовизначення доведеться відкласти в темний ящик. До кращих часів. А дітей в школах навчатимуть за підручниками, які напишуть під патронатом Кремля. У них буде про “переворот майданутих”, про хунту, націоналістів і розіпнутих хлопчиків в трусиках. Думаєте це буде складно? Подивіться, що агресивна пропаганда зробила з людьми в ОРДЛО. Все це не страшилки. Це зрозумілий вектор, який буде насаджувати Росія в обмін на свої вливання в економіку. І свої плани вони не приховують.

І якщо хтось думає, що цими проблемами будуть стурбовані наші західні партнери, то він глибоко помиляється. У них і своїх проблем вистачає. А інфантильне суспільство, яке за 28 років не змогло побудувати цивілізовану державу, не готове до самої роботи українського державотворення і пасивно ставиться сьогодні до відстоювання своїх інтересів, їх не цікавить. Якщо ми самі не боремося за себе, то і за нас ніхто не буде робити всю брудну роботу. І тут питання не в 25% і не 73%, а в тому, хто з них і з їх дітей захоче жити в такій країні? Тому що розумні, талановиті і волелюбні поїдуть слідом за кваліфікованими фахівцями і професіоналами. А це точно не той результат, який хоче для своїх дітей більшість українців, які вважають себе громадянами, а не населенням. І на тлі загальносвітової турбулентності Україна повинна буде розбиратися з усім цим самостійно. А ось впораємося ми чи ні, скоро дізнаємося.

Дочитавши цей текст не пишіть обвинувальні і образливі коментарі один одному. Спробуйте зрозуміти, що цим ви нікого не переконаєте. І повірте, що аргументована і спокійна позиція в суперечці, дає більше шансів на перемогу, ніж крики, лайка і хамство. Ось з усвідомлення цього і почніть боротися за побудову держави. І тоді багато що можна змінити. “

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector