Сб. Кві 4th, 2020

В Україні запускають російськомовний телеканал

1 min read

Джерело Еспресо

фото: detector.media

13 січня в Україні розпочнеться запуск російськомовного інформаційно-розважального каналу для жителів тимчасово окупованих територій Донбасу

Про це заявила керівник інформаційного мовлення телеканалу Олена Трибушна.

За її словами, інформаційно-розважальний канал для жителів тимчасово окупованих територій Донбасу почнуть запускати з 13 січня, він мовитиме на базі телеканалу іномовлення UATV та матиме технічну можливість покрити 80% окупованої території.

“Наша мета — об’єктивно розповідати про все, що відбувається тут, розуміючи, що майже 6 років ці люди споживали контент російських телеканалів. Ми хочемо розвіяти їхні міфи та страхи, пов’язані з нами, хочемо, щоб вони зрозуміли, що їх тут чують і хочуть вирішувати їхні проблеми, і таким чином ми хочемо розпочати з ними діалог”, — сказала Трибушна.

За її словами, зараз територією мовлення будуть тимчасово окуповані території Донбасу, технічно є можливість покрити 80% цієї території. Надалі є плани робити мовлення і на Крим.

“На першому етапі це буде розважально-інформаційний канал. Ми вже провели перемовини з медіагрупами про те, що вони поділяться з нами контентом. Ми ще вирішуємо, який саме це буде контент і як ми його розставимо у сітці”, – заявила Трибушна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector