Сб. Кві 4th, 2020

У Карпатах провели випробування військового літака Іл-76МД

1 min read

Джерело Репліюа

В Карпатах провели испытание военного самолета Ил-76МД

Українські Збройні сили здійснили випробування літака Іл-76МД в Карпатах в районі Говерли. За інформацією, відбулося випробування системи запобігання зіткнення літака із земною поверхнею. За словами начальника управління головного інженера авіації Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майора Петра скоренько, розмір відстані між горою і літаком дуже невеликий.

«Маневр треба здійснити за лічені секунди. Тому, крім електроніки, велику роль під час таких польотів грає і професіоналізм екіпажу. За результатами перевірки, всі системи літака працювали штатно без зауважень », – наводить слова начальника видання.

Відзначимо, що район Говерли для випробування був обраний вперше. До 2014-го дані здійснювалися в Криму в ще більш складних умовах – різкий перехід від рівня моря до гірської місцевості. Однак в Карпатах метеоумови більш мінливі і нестабільні. Процес дообладнання літака новітніми системами проводився на Миколаївському авіаремонтному заводі. Вже після успішно проведених випробувань літак отримав всі необхідні документи, які дозволяють виконувати польоти відповідно до вимог ІКАО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector