Сб. Кві 4th, 2020

Відео. Кравчук в інтерв’ю Савченко заявив, що країна складається з “трьох маленьких Україн”

1 min read

Джерело Діалог

кравчук, украина, нато, савченко, проблема

Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що головна проблема України – це відсутність єдності між регіонами. Про це він заявив в інтерв’ю Надії Савченко.

Екс-президент України Леонід Кравчук дав інтерв’ю Надії Савченко на проросійському телеканалі ZIK, в якому назвав головну проблему України.

“Туреччина сказала, що хоче в НАТО. І вони підготували себе до НАТО … Ми сказали, що хочемо в НАТО, але один президент приходив – готував, другий приходив – відміняв, третій приходив – ще більше готував, четвертий – ще більше відміняв”, – розповів Кравчук. На його думку, даний факт розкриває справжню причину проблем України.

“Ми – країна різних інтересів”, – заявив екс-президент. На його думку, наша держава складається з “трьох маленьких Україн”: Заходу, Центру і Південного Сходу. За словами Кравчука, дані частини України нібито мають різні “історичні корені, ментальності та історичну пам’ять”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector