Сб. Кві 4th, 2020

Албанія вперше очолила ОБСЄ і стривожила заявою про Україну: “Загрожує Європі”

1 min read

Джерело Знайюа

Албанський чиновник Еді Рама вже озвучив плани на рік

ОБСЄ, фото: detector.media

Головування Словаччини в ОБСЄ закінчилося, і тепер на заміну їй організацію очолила Албанія. Про це повідомляє прес-служба ОБСЄ. Посаду чинного голови ОБСЄ обійняв прем’єр-міністр і міністр Європи та закордонних справ Еді Рама. 

“Вступ на посаду голови ОБСЄ є справді історичним моментом для Албанії: з країни, яка перебувала під жорстоким комуністичним режимом, ми стали одним з тих, кому випала честь очолити цю організацію. Головування в ОБСЄ знаменує собою кульмінацію нашої значної трансформації”, – заявив Еді Рама

Еді Рама, фото: kryeministria.al
Еді Рама, фото: kryeministria.al

Водночас на 2020 рік голова ОБСЄ виділив три головні мети. Серед них: виконання всеосяжного набору політичних зобов’язань; зміна ситуації в питаннях ескалації конфліктів та спостереження за виборами; подальше зміцнення діалогу в рамках Паризької хартії. 

“Криза в Україні і навколо неї залишається насущною загрозою безпеки в Європі. Зусилля по врегулюванню конфліктів будуть в центрі уваги албанського голови, оскільки неприпустимо, щоб затяжні конфлікти в нашому регіоні, як і раніше забирали життя. ОБСЄ зарекомендувала себе як організація, яка не тільки може швидко розгортатися в зонах конфліктів, але іноді може робити це там, де ніхто інший не може”, – сказав албанський міністр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector