Сб. Кві 4th, 2020

Ірма Вітовська – Зеленському: Я знаю, хто я, знаю свою історію, і для мне є різниця

1 min read

Джерело Репліюа

Ірма Вітовська – Зеленському: Я знаю, хто я, знаю свою історію, і для мне є різниця

Вочевидь, вчорашня новорічна промова гаранта Конституції України Володимира Зеленського не змогла нікого залишити байдужим, зокрема свій коментар щодо звернення глави держави на своїй сторінці у соцмережі опублікувала відома українська актриса театру і кіно Ірма Вітовська-Ванца. Зокрема, вона розкритикувала риторику чинного президента. Зокрема, акторка наголосила, що для неї існує чітка різниця, хто є хто, а також, додала Вітовська, вона знає історію своєї країни. 

«Я знаю, що вона різна, але моя! І точно знаю, яка!!! І кордони, які і коли саме були… І мови, і діалекти, і говірки…і візерунки на вишивках, і міфи, і пісні.. і трагедії, і здобутки. Більше того.. я знаю, які мови зникли і завдяки кому… І я пам’ятатиму всіх, хто поклав і кладе голову за цю землю.. за право бути і жити тут! На своїй землі!!! Правда! Бути по її стороні важко, але тільки по її стороні! Тоді здобудеш Перемогу!!! Навіть, якщо втративши життя! Бог з Правдою! З Богом», – завершила своє звернення знаменитість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector