Сб. Кві 4th, 2020

Відео. Це пекло на землі. За таких катувань можна і вбивство Леніна брати на себе, – звільнений з полону найманців РФ Алоян

1 min read

Джерело Вої

Вчора в межах обміну утримуваними особами було звільнено з полону найманців РФ жителя Алчевська (Луганська область) Едуарда Алояна.

Едуард Алоян розповів, що, перебуваючи в полоні, підписав усе, що вимагали найманці РФ, проте повідомити, що саме, він не може.

Відповідаючи на запитання журналіста про те, що він відчуває зараз, на свободі, він сказав: “Друге народження. Реально друге народження. Сьогодні, 29 грудня, я народився вдруге. Я почуваюся вільно, я можу просто ходити і жодна “собака” не буде “гавкати” і не скаже мені: стій, руки за спину, і мені ніхто стусанів не даватиме”.

Едуард Алоян порівняв полон із пеклом на землі. За його словами, весь цей час його не залишало відчуття страху.

“Пекло на землі просто. Постійно, у будь-який час, ти живеш у страху. Так, коли тебе засудили, тебе вже ніхто не б’є, лояльно до тебе ставляться, але все одно – це пекло на землі, це в’язниця, тим більше – особливо небезпечний режим”, – сказав колишній полонений найманців РФ.

Про подальші плани він сказав мало. Повідомив лише, що жити планує тільки в Україні. Едуард подякував керівництву країни, яке запросило його сім’ю до Києва, і найближчі люди зустрінуть його відразу після прибуття.

“Я 9 з половиною місяців у “МДБ” сидів. Звичайно, катували, мучили. За таких катувань можна, звичайно, і вбивство Леніна брати на себе”, – розповів Алоян.

Нагадаємо, 29 грудня відбувся обмін утримуваними особами. В Україну повернули 76 осіб, найманцям РФ передали 127. 

Увечері 29 грудня звільнених українців доставили літаком із Харківської області в київський аеропорт “Бориспіль”, де їх зустрів президент України Володимир Зеленський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector