03.08.2021

Фото. ЗСУ випробувало новий мобільний пункт управління

1 min read

У Збройних силах України проходить випробування машини штабної з причепом штабним для визначення відповідності характеристик, заявлених виробником.

Випробування проводять фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки.

Основним призначенням нового зразка є забезпечення цілодобової роботи та відпочинку оперативного складу пунктів управління за будь-яких погодних умов, незалежно від пори року та часу доби, за відсутності або руйнування інфраструктури життєзабезпечення.

Структурно зразок складається з двох однотипних модулів: машина штабна, причіп штабний, які можуть розміщуватися на автомобільному шасі та на ґрунті.

У ЗСУ проходить випробування машини штабної з причепом штабним для визначення відповідності характеристик, заявлених виробником. Машина штабна з причепом штабним у середині. Жовтень 2020. Фото: МО України

Транспортна база, на яку передбачено встановлення модулів, дозволяє здійснювати переміщення як дорогами з різноманітним покриттям, так і бездоріжжям, що забезпечує високу прохідність та маневреність рухомих пунктів управління.

Машина штабна містить 8 робочих місць оперативного складу пункту управління, обладнаних лінією локальної обчислювальної мережі з можливістю підключення ліній телефонного зв’язку різних типів.

Причіп штабний обладнано місцями відпочинку на 8 осіб та елементами санітарно-побутової системи.

Обидва модулі укомплектовані підсистемами електроживлення, обігріву, освітлення, кондиціонування та вентиляції, а також фільтровентиляційними агрегатами для забезпечення захисту особового складу від негативного впливу навколишнього середовища.

У ЗСУ випробовують мобільний пункт управління. Машина штабна з причепом штабним. Жовтень 2020. Фото: МО України

Зазначається, що рішення щодо можливості допуску дослідного зразка до експлуатації у Збройних Силах України буде прийматися за результатами проведення випробувань.

Джерело

Залишити відповідь

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector