22.04.2021

Чергове потрясіння Росії: Ердоган повідомляє про нові відкриті родовища газу на 85 млрд кубометрів

1 min read

Загальна кількість обсягу резервів природного газу в турецькому секторі Чорноморського басейну становить вже 405 мільярдів кубометрів.

Президент Турецької Республіки Реджеп Тайїп Ердоган оголосив про відкриття нових родовищ природного газу в Чорному морі.

Ердоган особисто приїхав на бурове судно Fatih, яке займається проведенням робіт в районі родовища “Сакарья”. Воно розташоване в північно-західній частині країни і має прямий вихід до Чорного моря. Обсяг газу в відкритих родовищах становить 85 мільярдів кубометрів.

Як зазначив президент Туреччини, відкриття нових родовищ газу дозволяє говорити про більш великі обсяги видобутого турками власного природного газу. І якщо в серпні 2020 року йшлося в цілому про 320 мільярди кубів, то зараз же загальний обсяг збільшився до 405 млрд.

За словами Ердогана, Анкара планує приступити до повноцінного вироблення газу вже до 2023 року. Також турецький президент запевнив: він зробить все, щоб ряд іноземних держав не зуміли вичавити Туреччину з ринку нафти і газу.

Джерело

Залишити відповідь

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector