03.08.2021

Фото. ЗСУ отримали модернізований винищувач МіГ-29

1 min read

До Повітряних Сил Збройних сил України надійшов модернізований на ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» винищувач МіГ-29МУ1.

На відремонтованому та модернізованому літаку продовжили ресурсні показники, встановили обладнання та системи українських виробників замість радянського виробництва.

Перед передачею відбулось приймання літака військовою прийомкою в особі представників 4762 Головного військового представництва МО України та представників військової частини ПС ЗСУ.

Були виконані випробувальні польоти з його подальшим перебазуванням до аеродрому постійного базування.

Кабіна льотчика модернізованого винищувача МіГ-29МУ1 Фото: ДК «Укроборонпром»

«Модернізована версія літака МіГ-29МУ1 вже добре відома нашим військовим льотчикам. Станом на сьогодні триває подальша модернізація літаків цього типу силами українських підприємств», – розказав директор підприємства Дмитро Матрунчик.

У програмі модернізації винищувача головним підприємством є «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» та ще низка співвиконавців як державного, так і приватного сектору: ДП «ЛРЗ «Мотор», ДП «ОАЗ«, ДП «Оризон-Навігація», ДП «Новатор», київські ТОВ «Радіонікс», КП СПБ «Арсенал», ВАТ НТК «Електронприлад», ТОВ «АВІАРМ» і ТОВ ТТЦ «Авіарадіосервіс» та Львівське ОКБ «Текон-Електрон».

Перед цим у липні 2020 року Повітряні Сили Збройних Сил України отримали модернізований винищувач МіГ-29, що надійшов до бойового складу 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації.

Інформація про обсяг проведених робіт з модернізації того борту не розголошується.

Модернізований винищувач МіГ-29МУ1 Фото: ДК «Укроборонпром»

Зараз на ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» працюють над модернізацією винищувача до рівня МіГ-29МУ2.

МіГ-29МУ2 з коригованими авіаційними бомбами КАБ-500КР з телевізійною голівкою самонаведення. 29 квітня 2020 року аеродром “Повурськ” / Фото: Сергій Коберник

Завдяки модернізації на МіГ-29МУ2 можливе встановлення ракетно-бомбового озброєння з телевізійними головками наведення типу Х-29Т типу «повітря-земля» та КАБ-500КР.

Випробування з пусками на полігоні проводились Державним науково-дослідним інститутом випробувань та сертифікації озброєння і військової техніки у березні 2020 року.

Джерело

Залишити відповідь

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector