22.04.2021

Фото. На озброєння ЗСУ прийняли новітній вітчизняний мультикоптер Windhover – Міноборони схвалено

1 min read

Мультикоптер був розроблений фахівцями з науково-виробничого підприємства Spaitech, яке розташоване в Одесі.

Міністерство оборони України схвалило прийняття на озброєння підрозділами ЗСУ новітнього безпілотного літального апарату вітчизняного виробництва: мова йде про мультикоптер Windhover.

Даний безпілотний літальний апарат призначений для ведення аеророзвідки, а також здійснення повітряного патрулювання і картографування місцевості. При цьому мультикоптер може оперативно передавати інформацію в режимі реального часу, так само, як і отримувати точні географічні координати того або іншого об’єкта / суб’єкта.

Варто також відзначити, що в даному БПЛА максимально використовуються комплектуючі українського виробництва, за винятком тих, які в Україні не виробляються. Разом з тим, 90% інтелектуальної власності, яка була закладена в самій конструкції Мультикоптера, є українською.

БПЛА був розроблений фахівцями з науково-виробничого підприємства Spaitech, яке розташоване в Одесі. Його радіус дії з можливістю передавати дані онлайн дорівнює 8 кілометрам; тривалість польоту складає до години. Також БПЛА може літати при температурі повітря від -25 до +50 градусів і при вологості 95%.

Крім того, мультикоптер оснащений тепловізором 4-го покоління 4-кратним цифровим зумом, а також керованою Full HD відеокамерою високої роздільної здатності. Вона, в свою чергу, оснащена 18-кратним оптичним зумом.

Джерело

Залишити відповідь

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector