04.08.2021

Північний потік-2 ВСЕ! Трубоукладач «Газпрому» покинув будівництво «Північного потоку-2».

1 min read

Баржа-трубоукладач «Фортуна», яка раніше розглядалася як один з можливих варіантів для добудови газопроводу «Північний потік – 2», вирушила з німецького порту Росток в Вісмар, все більше віддаляючись від маршруту газопроводу. Про це свідчать дані порталу Marine Traffic.

Изображение

Очікується, що «Фортуна» прибуде в порт Вісмар 30 вересня.

На початку серпня російська компанія «Межрегіонтрубопровідбуд» (МРТС) – нинішній орендар судна – заявила, що не має наміру надавати трубоукладач баржу «Фортуна» для добудови «Північного потоку – 2».
Інший можливий укладальник трубопроводу – судно «Академік Черський» в даний час знаходиться в порту Мукран – логістичному хабі проекту «Північний потік – 2».
Про проект

«Північний потік – 2» – великий російський експортний проект потужністю 55 млрд куб. м газу в рік, газопровід прокладається по дну Балтійського моря. Вартість проекту оцінюється в 9,5 млрд євро. Партнери «Газпрому» – британо-голландська Royal Dutch Shell, австрійська OMV, французька Engie і німецькі Uniper і Wintershall – сумарно фінансують проект на 50%, тобто на суму до 950 млн євро кожен.
На сьогоднішній день будівництво проекту завершено майже на 94%. Введення в експлуатацію очікувалося в кінці 2019 року, але прокладка труби була зупинена через введені США санкції. Після отруєння Олексія Навального влада Німеччини заявили про перегляд відношення до проекту.

Джерело

Залишити відповідь

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector