Ср. Тра 27th, 2020

Президенту потрібно слухати тих, хто готовий віддати життя за Україну, а не тих, хто готовий обміняти Україну на своє життя

Український блогер Айдер Муждабаев в своєму блозі пише про те, що, якщо «поговорити з людьми» там, то вони будуть не тільки за розведення військ, а й за те, щоб туди прийшов Путін. Правда, прямо вони про це не скажуть, але будуть мати на увазі.

Блогер зазначає, президент же повинен знати, що на фронті нічого не працює, крім російського телебачення. Це по суті – «російські зомбі». Це відмінні співрозмовники, щоб здати Україну. Найгірші порадники з усіх, кого можна собі уявити. Це сигнал тим, хто за Україну, що звідти треба бігти.

За словами Айдера Муждабаева, він особисто не бажає президенту Володимиру Зеленському прислухатися до порад місцевих. Інакше і Зеленському, і всій решті українців бігти доведеться до Києва, а то і до Львова. Найстрашніше, що не всі добіжать, і це все сумно закінчиться. На думку Муждабаева, президенту України потрібно слухати тих, хто готовий віддати життя за Україну, а не тих, хто готовий обміняти Україну на своє життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector