15.05.2021

“Бував у нашій сім’ї”: Дружина Медведчука розказала про Зеленського

Дружина проросійського Віктора Медведчука Оксана Марченко в інтерв’ю розповіла про свої стосунки з президентом Володимиром Зеленським.

За її словами, вони з Зеленським знайомі багато років.

Одного разу він навіть був у гостях у родини Оксани Марченко, причому разом з “Кварталом 95”.

“Якось він (Зеленський – ред.) був у нас вдома. Це був радше діловий візит, Зеленський приїжджав до нас з” Кварталом 95 “, ми обговорювали можливу співпрацю.

Бувало, перетиналися на заходах, де він був ведучим. Якщо пам’ятаєте , ми були одночасно номіновані в 2011 році на премію “Телетріумф” як телеведучі розважальних програм: Володимир Зеленський, Маша Єфросиніна та Оксана Марченко.

Перемогла, до речі, я. Власне, ось і все наше знайомство “, – повідомила Оксана Марченко.

І додала, що вони з Зеленським спілкувалися так, як спілкуються колеги в телевізійному світі. А коли він став президентом, їх шляхи не перетиналися.

При цьому діяльність Зеленського на посаді президента Оксана Марченко оцінила як “незадовільну”. За її словами, він “повинен був зробити більше”.

“Я і не голосувала за нього – у мене були великі сумніви в його компетентності на цій посаді”, – заявила Оксана Марченко. Додавши, що не голосувала за Зеленського ні в першому, ні в другому турі виборів президента. У першому голосувала за Бойка, на другий тур не пішла.

Джерело

Залишити відповідь

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector