Сб. Тра 30th, 2020

«Неможливо!»: Сайдік розповів про розміщення миротворців на Донбасі

Спеціальний представник Організації з безпеки і співробітництва в Європі в Тристоронній контактній групі в Мінську щодо врегулювання ситуації на Сході України Мартін Сайдік заявив, що розміщення миротворців Організації об’єднаних націй на Донбасі неможливо без згоди всіх сторін.

Зокрема, він сказав: «Я не сказав би, що це в даний момент реально. Введення миротворців можливо, якщо сторони домовляться. Тому що без взаємної згоди миротворці ООН не можуть бути на Донбасі. Потрібне рішення Ради Безпеки ООН. І ми всі знаємо, хто є членом Ради Безпеки. Тому передумова – це загальна згода ».

Крім того, Мартін Сайдік стверджує, що можна було б створити спільну місію ООН і ОБСЄ. Спеціальний представник ОБСЄ додав наостанок: «Миротворці ООН і спільна місія – ООН і ОБСЄ. Я вважаю, що більш розумно було б мати спільну місію, тому що ОБСЄ давно там працює і я вважаю, досить успішно ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector