Пн. Лип 13th, 2020

Відео. “Думають, що якщо у них в штанях щось є, то цього досить для успіху” – Клітіна роздяглась і оголосила боротьбу з корупцією

1 min read

Ексзаступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна заявила про створення власної партії “Україна проти корупції”.

Клітіна сказала про це в спеціальному відеозверненні, яке записала в купальнику на природі.

“Я хочу розібратися з усіма корупціонерами і політичними проститутами. Всі охочі, приєднуйтесь до мене”, – сказала Клітіна.

“Українці! Хочу звернутися до вас. Я вирішила боротися за правду самостійно, тому що на цих ідіотів у штанах точно надії немає. Я створюю свою партію “Україна проти корупції”, щоб розібратися нарешті з цими політичними проститутами”, – заявила Клітіна.

“Вони думають, що якщо у них в штанях щось є, то цього досить для успіху і можна ображати жінок. Та жінки в сто разів розумніші і чесніші за вас. Ось дивіться, міністр Криклій – він мене не тільки звільнив, він облив мене брудом так, щоб я ніколи не оговталася. Тому що заважала їм красти на “Укрзалізниці”. Тому я хочу розібратися з усіма корупціонерами і політичними проститутами. Всі охочі, приєднуйтесь до мене. Скажимо “ні” політичним проститутам”, – додала вона.

Варто зазначити, що під час звернення було видно, що Клітіна насилу стримує сміх, тож звернення варто розцінювати швидше як жарт і продовження кампанії Клітіної у боротьбі з сексизмом. Так у Facebook Клітіна з недавнього часу поставила на аватарку своє фото в чоловічому образі і пише про себе в третій особі.

В одному з останніх постів вона пояснила, що “корупціонери у нас переважно всі чоловіки – тобто за статистикою у жінок є більше шансів подолати корупцію в Україні”.

“Хотіли назвати “Клітіна проти проститутів”, але може цензуру не пройти. Вирішили назвати “Україна проти корупції” – хочу звернути увагу, це зовсім не сексистське гасло і ми раді кожному справжньому чоловікові, який вирішить нас підтримати!” – зазначила Клітіна.

За її словами, основним напрямом діяльності партії буде очищення України “від корупціонерів, політичних проститутів і їхніх схем, які душать розвиток економіки і призводять до зубожіння українців”.
“Сама партія планується лівоцентристського характеру з сильним екологічним напрямком. Тому що крім корупції, Олександру хвилюють проблеми екології і їй не байдуже, що їстимуть, питимуть і чим дихатимуть наші нащадки в Україні”, – пише Клітіна.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .