Пн. Лип 13th, 2020

Відео. Ляшко про Третьякову – Дурепа кончена

1 min read

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко прокоментував намір депутатки Галини Третьякової судитися з ним. Про це повідомляє пресслужба Радикальної партії.

Авторка скандальної заяви про стерилізацію незаможних жінок Галина Третьякова повинна скласти мандат, а не позиватися до суду за образи. Так вважає Олег Ляшко, вислови якого обурили противницю “низькоякісних дітей”.

Цей вислів депутатки від фракції “Слуга народу” лідер Радикальної партії сприйняв особисто на себе. Адже, як відомо, батько Ляшка покинув вагітну матір і вона, не маючи коштів на утримання сина, віддала його до дитбудинку.

“Перед виборами нам обіцяли подолання епохи бідності. А після виборів, виявляється, що подолання епохи бідності вони бачать в стерилізації наших жінок, щоб менше народжували дітей. Третьякова ж про це говорила, наводила приклад Сингапуру… Коли вона погрожує на мене подати до суду – а за що? За те, що я назвав її дурепою? Так я ще зараз повторю: кончена дурепа, тому що нормальна людина таку єрєсь говорити не може”, – наголосив Ляшко.

І додав: дитина не винувата, що народилась у бідній сім’ї, але особисто йому це не завадило пройти шлях від вихованця Прилуцького дитбудинку до члена делегації від ВР у Парламентській Асамблеї Ради Європи.

“Хіба я винуватий, що мій батько кинув мою маму, що моя мама з забитого луганського села і в неї не було можливостей мене ростити? 90% сімей в Україні – таких, як вона розказує. Але і з бідних сімей виходять дуже достойні люди. Скажу про себе – із дитдома Прилуцького до ПАРЄ. А Тарас Шевченко з багатої сім’ї? А на фронті діти депутатів і мільйонерів країну захищають чи діти з бідних, робітничих, селянських сімей? Тому Третьякова образила і мене особисто – я за її логікою низькоякісна дитина, бо родився в бідній сім’ї, ріс в дитдомі, інтернаті. І маю моральне право їй в очі сказати, що вона дура, коли вона ображає мене і 90% сімей”, – підкреслив Ляшко.

Політик також заявив, що на місці Президента змусив би депутата від його фракції скласти мандат за такі заяви. А покривання Третьякової свідчить про те, що її політична сила поділяє ці думки.

“Це їхня політика привела до того, що мільйони людей залишилися без роботи і на карантині втратили всі свої заощадження. І вони замість того, щоб допомогти людям знайти роботу, кажуть – це дармоїди, яких треба стерелізувати, щоб не народжували, і забрати пособіє. В будь-якій іншій країні посадова особа, яка б зробила такі заяви, вже подала б у відставку, а ця людина погрожує судом мені та іншим людям. Вона має не лише з голови комітету ВР з питань соцполітики піти, а й мандат скласти”, – переконаний лідер РПЛ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .