03.08.2021

Відео. Такого ще не було! В Україні відкрили першу справу про нардепа-кнопкодава. Вже розглядається в суді

1 min read

Перша справа проти народного депутата за неособисте голосування вже розглядається в суді. Остаточного вироку поки що немає.

Про це заявив віце-спікер Верховної ради Руслан Стефанчук в інтерв’ю Радіо Свобода.

За його словами поки відомо лише про один випадок “кнопкодавства” після того, як Верховна Рада в січні ввела кримінальну відповідальність за неособисті голосування.

“Я знаю, що один (випадок неособистого голосування, – ред.). Я знаю, що справа по цьому слухається. Остаточного вироку ще немає суду”, – сказав Стефанчук.

За його словами, саме загроза кримінальної відповідальності утримує нардепів від “кнопкодавства”.

“Нам байдуже, яким буде розмір кримінальної відповідальності, факт кримінальної відповідальності є підставою для позбавлення особи статусу народного депутата. Тому що, щоб інше зробити, нам потрібно вносити зміни в Конституцію. А це, ви розумієте, дві сесії поспіль, тому що ми повинні пройти висновок КСУ. Тому ми пішли іншою формулою – наявність кримінальної справи, вирок суду є підставою для позбавлення народного депутата його мандата”, – зазначив віце-спікер.

Нагадаємо, Рада ввела кримінальну відповідальність за “кнопкодавство” прийнявши законопроект №2148 “Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України”.

Зокрема, документом встановлюється кримінальна відповідальність за вчинення народним депутатом будь-яким способом голосування на засіданні Ради замість іншого депутата ВР (неособисте голосування).

Джерело

19 thoughts on “Відео. Такого ще не було! В Україні відкрили першу справу про нардепа-кнопкодава. Вже розглядається в суді

 1. Сповіщення: communitize
 2. Сповіщення: teckna
 3. Сповіщення: madeonearth
 4. Сповіщення: parilica
 5. Сповіщення: miratelimagen
 6. Сповіщення: billgood
 7. Сповіщення: galleonfilms
 8. Сповіщення: learndslr
 9. Сповіщення: modelspro
 10. Сповіщення: valudo
 11. Сповіщення: sundrees
 12. Сповіщення: rudewrap
 13. Сповіщення: puenthai
 14. Сповіщення: encweddings
 15. Сповіщення: odgwormald
 16. Сповіщення: fredmarvin
 17. Сповіщення: segurosblog
 18. Сповіщення: wanakahomes
 19. Сповіщення: kabatecnico

Залишити відповідь

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector