Пн. Лип 13th, 2020

Відео. “Не працює! Це ху**я, ху**я!”, – у Зеленського здали нерви під час візиту на Херсонщину

1 min read

Зеленський зірвався під час візиту на Херсонщину.

Президент України Володимир Зеленський ознайомився з ходом будівництва та реконструкції об’єктів інфраструктури в рамках реалізації програми Велике будівництво.

Зокрема, глава держави ознайомився з організацією роботи габаритно-вагового контролю Консул в ході поїздки в Херсонську область.

Президенту наочно показали, як працює комплекс Консул зі зважування фур і габаритного транспорту.

При цьому глава держави запитав, що відбувається з вантажівками, у яких виявляють перевантаження. На що супроводжуючі його чиновники, в числі яких був міністр інфраструктури Владислав Криклій, відзначили, що на порушників складаються відповідні документи і виписуються штрафи. При цьому Зеленський поставив резонне питання, чи продовжує фура з перевантаженням рух далі, на що отримав позитивну відповідь.

Крім того, Зеленський також звернув увагу на те, що під час його візиту повз вагового комплексу проїхали кілька автоцистерн і поцікавився, чому вони не проходять перевірку. На що чиновники заявили про те, що автоцистерни не проходять перевірку тому, що для них необхідний особливий порядок зважування.

В результаті Зеленський критично оцінив роботу вагового комплексу для фур резюмувавши: «Вони не працюють, ху?ня».

Дивитися з 6:20!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .