Пн. Лип 13th, 2020

Відео. Лукашенко в компанії красунь витанцьовував у Мінську під Повалій

1 min read

Для президента Білорусі в Мінську заспівала опальна українська співачка Таїсія Повалій, що бігла в Москву в 2014 році. На балу була помічена і солістка KAZKA Олександра Зарицька.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко ввечері 27 червня прийняв участь в Республіканському балу випускників в Мінську. Виступали там, серед інших, і українські виконавці.

В офіційній урочистій частині балу Лукашенко виступив перед випускниками з напутнім словом. Він дав молоді кілька порад.

Після цього почалася неформальна частина заходу, де президенту вдалося повеселитися. На відео, яке потрапило в Мережу, він танцює в суспільстві красунь під українську народну пісню “Ти ж мене підманула”.

Виконала пісню, що примітно, опальна Таїсія Повалій, що бігла до Росії в 2014 році. Однак вона була не єдина з українських виконавців. Є інформація, що на балу відзначилася і солістка групи KAZKA Олександра Зарицька.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .