Сб. Тра 30th, 2020

Бойовики Донбасу «непритомніють» і заявляють про «злив» через позицію Медведчука

1 min read

Керівник, співзасновник проросійської політичної сили ОПЗЖ, що є також кумом президента Російської Федерації Володимира Путіна Віктор Медведчук, несподівано заявив, що він підтримує ідею про ліквідацію на Сході нашої країни терористичних Луганської і Донецької «народних республік». В результаті такого повороту подій, бойовики «ЛДНР» реально зажурилися. Більш того, терористи заявляють, що їх тупо почала «зливати Росія».

Бойовики в сепаратистських пабліках почали реально панікувати через зроблену в ефірі NewsOne Віктором Медведчуком заяву, якою він підтримав Київ, в частині вимоги Кучми ліквідувати терористичні «ЛДНР». Зокрема, кум Путіна заявляв: «Це правильно … Відповідь, як вирішити цю проблему, знаходиться в Мінських домовленостях».

Така заява Медведчука реально викликала істерику в сепаратистських ресурсах на Донбасі. Вся справа в тому, що Віктор Медведчук фактично є представником Москви в Україні, і постійно говорить саме те, чого бажає Росія. Бути може, такого роду заява Медведчука була сигналом для української влади, і терористи прекрасно розуміють це.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector