Сб. Тра 30th, 2020

Захід в 2014-му сказав Україні – хлопчики і дівчатка здавайтеся, не злите Путіна, ми вам не допоможемо

1 min read

Сьогодні всі говорять, що Захід дуже допоміг Україні в протистоянні з російською агресією, але чомусь, коли говорять про Крим не говорять, як саме Захід підтримав нашу країну, наше керівництво від захисту українського півострова. Тоді Київ почув від лідерів ЄС і від США – не потрібно злити і дратувати Росію і оборонятися, адже тоді ситуація тільки посилиться. Про це в відвертому інтерв’ю на UA: Перший розповів перший президент України Леонід Кравчук.

За його словами, йому точно відомо про телефонні розмови тодішнього керівництва України з лідерами ЄС та США. Захід буквально обривав телефони, навіть не рекомендуючи, а вимагаючи ні в якому разі не відкривати вогонь проти Москви, щоб не почалася Третя світова війна.

Леонід Кравчук упевнений, тоді в 2014-му році Захід був готовий віддати Україну для того, щоб не почалася Третя світова війна. Є документальні підтвердження, що лідери ЄС попереджали Україну: «Не провокуйте Путіна!». Якщо говорити коротко, то Україні сказали: «здавайтеся хлопчики і дівчатка, ми вам не допоможемо!». Вихід в тій ситуації Леонід Кравчук бачив в тому, щоб негайно почати переговори з Росією про те, щоб підписати документ, що підтверджує широку автономію Криму. Можна було взяти Верховною Радою України документ про широкий автономний статус Криму, після чого відправитися в Росію на переговори. Це могло б врятувати ситуацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector