Сб. Тра 30th, 2020

До сих пір з приводу рішення Елладської церкви і вчинку Ердогана від президента немає ні слова

1 min read

Вчора Елладська церква визнала ПЦУ. Український президент промовчав. Сьогодні турецький президент прийняв як «кримських політиків» в складі офіційної делегації РФ Поклонську і Бальбека, депутати Держдуми РФ VII скликання, – тим самим долучаючися до легітимізації «російського Криму». Український президент знову промовчав. Про це у своєму блозі пише політолог Олексій Голобуцький.

Він зазначає, зараз на сторінці Зеленського в ФБ після «прес-марафону» висить тільки привітання Усику і заклик завтра утриматися від провокацій і насильства в рамках «мирних акцій». А МЗС із запізненням, але, все ж, абияк відреагувало, прес-служба МЗС твітнула після обіду, що нота протесту відправлена ​​в Туреччину. Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим каже, що це вони попросили МЗС хоч якось показати офіційну реакцію. Однак в будь-якому випадку цього явно недостатньо для захисту національної безпеки і суверенітету України.

За словами Голобуцького, ще вчора було важливо підкреслити, що рішення Елладської церкви – це не релігія, це геополітика, президент України зобов’язаний активно реагувати. Сьогодні це ще раз підтвердилося: тактика відмовчування веде до серйозних загроз для статусу України на світовій арені і для державного суверенітету. Якщо президент ніяк не реагує, то незрозумілість, чого хтось в світі повинен захищати наші національні інтереси, якщо ми самі їх не захищаємо? Нам залишається сподіватися, що хтось донесе цю просту думку до Зеленського і його команди. І хоча із запізненням, але ми отримаємо відповідну реакцію президента на обидві події. І на роль Кремля у обох випадках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector