Сб. Кві 4th, 2020

Те, до чого Україну довели за неповний рік президентства Зеленського, просто шокує – Парубій

1 min read

Андрій Парубій заявив на своїй сторінці в соцмережі, що документ про «12 кроків для миру в Україні», що з’явився на сайті Мюнхенської конференції з безпеки, є прямим наслідком втрати нашою країною міжнародної суб’єктності. На думку народного депутата від партії «Європейська солідарність», це ще й наслідок бездарного президентства Володимира Зеленського.

Парубій підкреслив – то, до чого Україну довели за неповний рік президентства Зеленського, просто шокує. Ще рік тому навіть уявити собі не міг, щоб на великому міжнародному форумі з безпеки оприлюднили подібний документ, причому, з підписами організаторів і учасників. Таке враження, що текст цього документа спільними зусиллями готували ФСБ і МЗС РФ.

У заяві навіть не згадується факт нападу Росії на Україну. РФ там не згадують, як державу-агресор. Насправді ці «12 кроків» є планом, спрямованим на відновлення співпраці між Києвом і Москвою без відновлення суверенітету України над окупованою частиною Донбасу і анексованим Кримським півостровом.

Джерело Репліюа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector