Сб. Кві 4th, 2020

Це брехня – Єрмак розкритикував розслідування «Схем» про поїздку Зеленського в Оман

На своїй сторінці в соціальній мережі глава Офісу президента Андрій Єрмак піддав критиці розслідування журналістів проекту «Схеми» стосовно візиту президента Володимира Зеленського в Оман. В тому числі, високопоставлений чиновник зазначив, що влада готова активно спілкуватися з представниками засобів масової інформації, але при цьому хочуть давати відповідь на питання, «що базуються на фактах, а не припущеннях».

«Де свідоцтва конкретних людей? Де об’єктивні дані? Почули глядачі хоча б щось крім фрази «за свідченням наших джерел»? Ми хочемо діалогу, і готові коментувати факти. Основна проблема сюжету “Схем” в тому, що коментувати там нічого. Це все – неправда від початку і до кінця, і немає жодного об’єктивного затвердження, яке могло б стати реальним, грунтовним предметом для обговорення », – висловився Єрмак.

Слід нагадати, що за даними журналістського проекту «Схеми», секретар Ради безпеки Російської Федерації Микола Патрушев знаходився в Омані в той час, коли там з робочим візитом перебував і президент України Володимир Зеленський.

Джерело Репліюа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .
Adblock
detector